It's Cactus Joyful Tree of Life Wall Decor, Decorative Wall Hanging Plaque, Tree with Birds and Flowers, Indoor Outdoor, Handmade in Haiti, NO Machines Used, 24 Inch Road
| Country | USA |
| Brand | OISAKLD |
| Manufacturer | OISAKLD |
| Binding | Office Product |
| PartNumber | Black3mm |
| Model | Black3mm |
| Warranty | 2 year manufacturer |
| Color | Black |
| Height | 0.11811 |
| Length | 39.37 |
| Width | 13.779527545 |
| Size | 3mm -Thickness |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |