Bamboo PILLOW CASE Premium Hypoallergenic Bed Bug and Dust Mite Proof Zippered Pillow Protector SOLD 1 Per Package by My Perfect Dreams (Queen)
| Country | USA |
| Brand | ORDORA |
| Manufacturer | ORDORA |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | 53cm Heavy Duty Pot Rack |
| Model | 53cm Heavy Duty Pot Rack |
| Warranty | ORDORA takes care of all quality issues with a 12-Month Warranty. |
| Color | B-Black-21" H |
| Height | 21.06 |
| Length | 8.15 |
| Weight | 1 |
| Width | 18.9 |
| ReleaseDate | 2023-05-07 |
| Size | L-21"H-HeavyDuty |
| NumberOfItems | 1 |