Evercoat Brushable Highly Adhesive Seam Sealer for Seams and Joints - 32 Fl Oz
| Country | USA |
| Brand | OSALADI |
| Manufacturer | OSALADI |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | SQET23X41142MGOL69K |
| Model | SQET23X41142MGOL69K |
| Color | Silver |
| Size | 10x4.5x1cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |