The Coming Days of Awe: An End-Times Scenario Based on the Bible’s Fall Feasts
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | OTOWA |
| IsAutographed | |
| IsMemorabilia | |
| Label | OTOWA |
| Manufacturer | OTOWA |
| Model | LT-C12G801W |
| MPN | LT-C12G801W |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | LT-C12G801W |
| Publisher | OTOWA |
| Studio | OTOWA |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |