WETA Workshop Mini Epics - The Lord of the Rings Trilogy - Cave Troll
| Country | USA |
| Brand | OWC |
| Manufacturer | Other World Computing |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | OWC2S4D42R816GB |
| Model | OWC2S4D42R816GB |
| Warranty | OWC Memory Lifetime Limited Warranty including Advanced Replacement Program |
| Size | 16GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810100986490 |
| EANs | 0810100986490 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |