ChiaoLezhee Bubble Mini Skirt for Women, Puff Balloon Short Skirts, Cute Puffy Hem Puffer Going Out, Sexy Club Outfits,Grey,XX-Large
| Country | USA |
| Brand | OWC |
| Manufacturer | Other World Computing |
| ItemPartNumber | OWC3R2D42R4256K |
| Model | OWC3R2D42R4256K |
| Warranty | OWC Memory Lifetime Limited Warranty including Advanced Replacement Program |
| Size | 256GB kit (8 x 32GB) |
| UnitCount | 8 |
| UPCs | 810100984458 |
| EANs | 0810100984458 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |