Mogico Tank Grips for Triumph Rocket 3 (Storm R GT) 2020+ Motorcycle Accessories Anti-slip Pads/Traction Non-Slip Mats Fuel Tank Protection
| Country | USA |
| Brand | OWC |
| Manufacturer | Other World Computing |
| ItemPartNumber | OWC2S4D41R804GB |
| Model | OWC2S4D41R804GB |
| Warranty | OWC Memory Lifetime Limited Warranty including Advanced Replacement Program |
| Size | 4GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810100986575 |
| EANs | 0810100986575 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |