CRC Standard Mathematical Tables and Formulas (Advances in Applied Mathematics)
| Country | USA |
| Brand | Oakley |
| Manufacturer | Oakley |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | OO9286A |
| Model | OO9286A |
| Color | Matte Black/Prizm Black Polarized |
| Size | 54 mm |
| UPCs | 888392609106 |
| EANs | 0888392609106 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |