My First Sentences in Scottish Gaelic: Basic Sentences for Beginners (Learn Scottish Gaelic Book 5)
| Country | USA |
| Brand | Ofuray |
| Manufacturer | Ofuray |
| ItemPartNumber | Of-5600W |
| Model | Of-5600W |
| Warranty | 2 year. |
| Color | Black |
| Size | Of-5600W |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |