1byone Ultra-Slim Wireless Keyboard with Built-in Multi-Touch Touchpad and Rechargeable Battery for Android and Windows, Black
| Country | USA |
| Brand | Onarway |
| Manufacturer | Onarway |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | Dog blanket washable medium 40x28in |
| Model | Dog blanket washable medium 40x28in |
| Color | Grey+khaki |
| Weight | 2.2707612986 |
| Size | M(40"x28")x4 |
| NumberOfItems | 4 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |