Set of 2 Gold Plated Stainless Steel Best Friend Moon and Sun Matching BFF Friendship Necklace for 2 Jewelry Gift
| Country | USA |
| Brand | One 'N Only |
| Manufacturer | One N' Only |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | ONOAPA10A |
| Model | ONOAPA10A |
| Color | 10A Lightest Ash Blonde |
| ReleaseDate | 2024-11-11 |
| Size | 3 Fl Oz (Pack of 1) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840061000461 |
| EANs | 0840061000461 |