Rustic Farmhouse Decor Metal Lantern Set of 2 Decorative Lanterns for Home Indoor Outdoor Living Room, Fireplace, Patio, Wedding & Kitchen Table Centerpieces (Black, 14.5" 12.2")
| Country | USA |
| Brand | ONECHOI |
| Manufacturer | Onlyone Store |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | Regular 7-3/4" |
| Model | OC-AGG-734A |
| Color | Silver |
| Size | Regular 7-3/4" Long |
| UPCs | 757842588837 |
| EANs | 0757842588837 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |