Penis Pump Sex Toys for Men - AFROMIA Manual Vacuum Penis Extender Adult Toys with Pocket Pussy | Penis Enlarger Cock Sexual Stimulation Device with Sleeve for Male Erection and Enhancer
| Country | USA |
| Brand | Onemorello |
| Manufacturer | Onemorello |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 2.28 inch/58mm |
| Model | 2.28 inch/58mm |
| Color | Metallic |
| Size | 2.28 in/58mm |
| UnitCount | 800 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |