Playte Ada's Library Board Game 2 Players / 20min
| Country | USA |
| Brand | Barratt |
| Manufacturer | Tangerine Confectionery Ltd |
| Binding | Grocery |
| ItemPartNumber | XX01-SW-PickMix-FoamBananas1kg |
| Model | XX01-SW-PickMix-FoamBananas1kg |
| Color | Beige |
| Size | 17.8 cm (W) x 9.4 cm (L) x 23.6 cm (H) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 615150972260 |
| EANs | 0615150972260 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |