Potty Training Chart for Toddlers Kids - Sea Design - Sticker Chart - 4 Week Reward Chart - 175 Cute Stickers, Certificate, Instruction Booklet & Motivational Cards - Bonus Celebratory Hat
| Country | USA |
| Brand | Orlushy |
| Manufacturer | Orlushy |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 150W |
| Model | 150W |
| Size | 150W |
| UPCs | 799862950287 |
| EANs | 0799862950287 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |