Itsy Bitsy Teenie Weenie Yellow Polka Dot Bikini
| Country | USA |
| Brand | PANINK |
| Manufacturer | PANINK replace for HP 48A |
| ItemPartNumber | PANINK 48a toner cartridge fpr hp |
| Model | 48A Toner Cartridge |
| Warranty | 3 years Manufacturer |
| Color | 48A Black Toner Cartridges |
| Size | 11.85 x 7.17 x 7.13 inches |
| UnitCount | 4 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |