100 Piece Bracket 1 x 1-1 x 1 Inverted, Red, Compatible with Lego Parts and Pieces
| Country | USA |
| Brand | PBHEPJ |
| Manufacturer | PBHEPJ |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 24"*36" |
| Model | 24"*36" |
| Color | Grey |
| Size | 2 Pack 36in x 24in |
| UnitCount | 2 |
| EANs | 6949552662028 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |