Dark Souls: The Board Game - Executioners Chariot Expansion SFDS-017, One Size
| Country | USA |
| Brand | Pinoze |
| Manufacturer | PINOZE |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | P003E008A |
| Model | P003E008A |
| Color | Red |
| Size | 3/8" DR |
| UPCs | 754932052452 |
| EANs | 0754932052452 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |