Red Cat Anti Slip Grip Tape For Stairs. Black Non Slip Floor or Stair Treads. 20 Pre-Cut Strips 1" x 15.5" Anti Slip Safety Tape. Waterproof Indoor/Outdoor Commercial Adhesive Stair Treads Avoid Falls
| Country | USA |
| Brand | PLAFOPE |
| Manufacturer | PLAFOPE |
| ItemPartNumber | IJ18VN6S46PNDRZ6UQ52F17K |
| Model | IJ18VN6S46PNDRZ6UQ52F17K |
| Color | Silver |
| Size | 33.5x4cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |