(SINGLE LEG) (2" Wide - 1/4" Thick Metal) Square Metal Legs, Table Legs, Bench Legs, Legs, Industrial Modern, DIY
| Country | USA |
| Brand | POPETPOP |
| Manufacturer | POPETPOP |
| ItemPartNumber | 2MJXXF5486084K |
| Model | 2MJXXF5486084K |
| Color | Black |
| Size | 12.8X6.7cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |