Wax Guards for Oticon ProWax MiniFit Hearing Aid Supplies Replacement Wax Filters, Oticon Hearing aid Supplies (5 Packs/ 30 Pcs).
| Country | USA |
| Brand | POPOSOAP |
| Manufacturer | POPOSOAP |
| ItemPartNumber | 25W |
| Model | 70W |
| Color | Black |
| Size | 70W |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |