Rimmel Stay Glossy 6 Hour Lip Gloss, Captivate Me, 0.18 Fl Oz , 2 Count (Pack of 1)
| Country | USA |
| Brand | Potauto |
| Manufacturer | Potauto |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | MAP 1037W |
| Model | MAP 1037W |
| Warranty | Warranty by manufacturer. |
| Color | Standard White |
| Size | 6.3" x 7.1" x 1" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 601393749271 |
| EANs | 0601393749271 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |