KRASS Wall Bed Mechanical Hardware Kit DIY Murphy Bed Wallbed Mounting Springs Mechanism Heavy Duty Support for King Queen Bed,Collector88
| Country | USA |
| Brand | POWERTEC |
| Manufacturer | POWERTEC |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 13302V |
| Model | 13302V |
| Color | black |
| Size | 64.5" x 1/2" x 18TPI |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 843441115823 |
| EANs | 0843441115823 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |