COOViR AO-K8 Electric Balance Bike for Kids,150W Motor,7.5MPH Speed Max,21.6V/5.2Ah Battery Range 9Miles Electric Dirt Bike,Hand-Operated Brakes for Ages 3-8 (Orange)
| Country | USA |
| Brand | POWERTEC |
| Manufacturer | POWERTEC |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 13141V |
| Model | 13141V |
| Color | black |
| Size | 67.5" x 1/2" x 14TPI |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 843441115762 |
| EANs | 0843441115762 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |