powbab Dried Aronia Berries from 100% USA Grown Organic Aronia Chokeberry. No Added Sugar. Not Freeze Dried, Not Frozen. Made in USA Whole Black Chokeberry (6.5 oz)
| Country | USA |
| Brand | POWERTEC |
| Manufacturer | POWERTEC |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 71002V |
| Model | 71002V |
| Size | 8-1/2", 1PK |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 843441119968 |
| EANs | 0843441119968 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |