RideGuard MTB Rear Mudguard Mountain Bike Ass Fender Clip On PF2 UK Made (Geo Blue)
| Country | USA |
| Brand | POWERTEC |
| Manufacturer | POWERTEC |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 13117V |
| Model | 13117V |
| Color | Gray |
| Size | 93.5" x 3/16" x 10TPI |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 843441115373 |
| EANs | 0843441115373 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |