AEG Ecos: New Horizon Board Game Expansion | Build a Natural Habitat, Attract Animals | Kilimanjaro, Sahara, Serengeti | 2-6 Players | Ages 14+
| Country | USA |
| Brand | PRETYZOOM |
| Manufacturer | PRETYZOOM |
| ItemPartNumber | 017DI47CIQRCZ127I4Y4V |
| Model | 017DI47CIQRCZ127I4Y4V |
| Color | Transparent |
| Size | 3300X2cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |