4.8-30ft Heavy-Duty Extension Pole - Maximum 36ft Reach for Large Commercial Buildings - Premium Aluminum Construction - Professional Grade Multi-Purpose Tool
| Country | USA |
| Brand | PackageZoom |
| Manufacturer | PackageZoom |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | PZ-SQP17-00V |
| Model | PZ-SQP17-00V |
| Warranty | 30 Days Money Back guarantee |
| Color | Clear |
| ReleaseDate | 2020-04-10 |
| Size | 17" wide x 1500 ft x 4 Rolls |
| UPCs | 744966543330 |
| EANs | 0744966543330 |