Stranger Things Posters Season 1 and 2 Posters Set (2 Posters), Size Each 24x36
| Country | USA |
| Brand | Party Animals |
| Manufacturer | Party Animals |
| ItemPartNumber | 3/8" x 7" - 25 PCs FBA |
| Model | 3/8" x 7" - 25 PCs FBA |
| Color | Silver |
| Size | 3/8 x 7" |
| UnitCount | 25 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |