EMS Muscle Stimulator, Electronic ABS Stimulator Muscle Toner Trainer for Abdominal/Arms/Legs, FDA Cleared Ab Fitness Strength Training Workout Equipment for Men and Women
| Country | USA |
| Brand | PartyKindom |
| Manufacturer | PartyKindom |
| ItemPartNumber | HX51176G3638HUQ5K |
| Model | HX51176G3638HUQ5K |
| Color | Assorted Color |
| Size | 7.5x5cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |