Old Path, White Clouds: Walking in the Footsteps of the Buddha
| Country | USA |
| Brand | Patriot Memory |
| Manufacturer | Patriot Memory |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | PSD416G3200K |
| Model | PSD416G3200K |
| Warranty | No Warranty |
| Color | Multicolor |
| ReleaseDate | 2020-06-26 |
| Size | 16GB (2x8GB) 3200Mhz |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 814914027080 |
| EANs | 0814914027080 |