Maddog Dye LT-R Electronic Paintball Loader with HK Army Epic Speed Feed and HPA Paintball Tank Fill Nipple Protector Accessory Package - Black LT-R + Charcoal SF
| Country | USA |
| Brand | Patriot Memory |
| Manufacturer | Patriot Memory |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | PVER516G60C42W |
| Model | PVER516G60C42W |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Color | white |
| ReleaseDate | 2023-01-01 |
| Size | 16GB 6000MT/s |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 4711378425451 |