Kenneth Cole New York Men's Swiss Automatic Stainless Steel Case Leather strap Brown,(Model:KC1791)
| Country | USA |
| Brand | Patriot Memory |
| Manufacturer | Patriot Memory |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | PVV564G600C36K |
| Model | PVV564G600C36K |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2023-01-01 |
| Size | 64GB (2 x 32GB) 6000 MT/s CL36 DDR5 Kit |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 4711378425598 |