Steam Foot Bath/Spa Massager Foot Sauna Tub with 3 Heat Levels and 2 Adjustable Timers, No Water Pouring, 4 Pedicure Massage Rollers and Imitated Pebble Pedal Detachable, New Method for Stress Relief
| Country | USA |
| Brand | Patriot Memory |
| Manufacturer | Patriot Memory |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | PVB48G300C6K |
| Model | PVB48G300C6K |
| Color | BLACK |
| ReleaseDate | 2019-08-13 |
| Size | 8GB (2x4GB) 3000Mhz |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 814914026120 |
| EANs | 0814914026120 |