The Diary of Laura: Perspectives on a Reggio Emilia Diary
| Country | USA |
| Brand | Patriot Memory |
| Manufacturer | Patriot Memory |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | PVS48G320C6K |
| Model | PVS48G320C6K |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Color | Multicoloured |
| ReleaseDate | 2019-10-02 |
| Size | 8GB (2x4GB) 3200MHz Kit |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 814914026458 |
| EANs | 0814914026458 |