VTT S55/N55 Crank Bolt Capture - Worried about your S55 / N55 crank hub spinning? Are all the reports of spun hubs making you nervous about turning up the power?
| Country | USA |
| Brand | PeakPursuit |
| Manufacturer | PeakPursuit |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | YT-f_J0RPBo5x6yH97BCdNSag3gLp14g |
| Model | YT-f_J0RPBo5x6yH97BCdNSag3gLp14g |
| Color | Brown |
| Size | 35.43" W x 71.65" L x 29.53" H |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 199809832339 |
| EANs | 0199809832339 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |