3Pcs Gloss Black Car Front Bumper Lip Splitter Diffuser Compatible for VW Polo MK5 6R MPI Tsi Basic 2009-2013 Pre-Facelift Bodykits Tuning
| Country | USA |
| Brand | PH PERKHOMY |
| Manufacturer | PH PERKHOMY |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | PKUSTLS-Black-1/8" x 50' |
| Model | Black-1/8" x 50' |
| Color | Black |
| Size | 1/8" x 50' |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 714855615899 |
| EANs | 0714855615899 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |