Six Figure Author: Advertising with Amazon Marketing Services (AMS) - Mastering Amazon Ads - Step by Step Instructions with Screenshots (Dr. How's series)
| Country | USA |
| Brand | Persol |
| Manufacturer | Persol |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 0PO3007V |
| Model | 0PO3007V |
| Color | Brown/Beige Tortoise/Demo Lens |
| Size | 52 mm |
| EANs | 8053672668100 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |