LG S70TY 3.1.1-Channel QNED TV Matching Soundbar, Dolby Atmos, Wow Orchestra, Rear Speaker Ready, Wireless Subwoofer
| Country | USA |
| Brand | Persol |
| Manufacturer | Luxottica |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 0PO3092V 9050 |
| Model | 0PO3092V |
| Color | Azure Brown |
| Size | 48 mm |
| EANs | 8053672840476 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |