DreamWorks Dragons How to Train Your Dragon, Tame & Train Interactive Toothless with 60 Sounds & Reactions, Kids Toys for Boys & Girls Ages 4 & up
| Country | USA |
| Brand | Perterson |
| Manufacturer | Peterson Manufacturing |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | V472A |
| Model | V472A |
| Warranty | Warranty |
| Color | Amber |
| ReleaseDate | 2018-08-26 |
| Size | 3" Diameter |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 044464903989 |
| EANs | 0044464903989 |