Bosch BC430 Lithium-Ion 30-Minute Charger For Bosch 10.8-Volt and 12-Volt Batteries
| Country | USA |
| Brand | Potauto |
| Manufacturer | Potauto |
| ItemPartNumber | MAP 1013W |
| Model | MAP 1013W |
| Warranty | Warranty by manufacturer. |
| Color | Standard White |
| Size | 8.1" x 8" x 0.7" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |