Poulan Pro PR550N21R3, 21 in. 140cc Briggs & Stratton Walk Behind Mower
Product ID: B01MYBHAK8 Condition: New
Sold Out
Product Description
  • Ergonomic Curved Handle provides a more natural, comfortable grip. Cutting deck material-Steel. Cutting deck type- Stamped. Cutting height, max (approximate)- 3.44 inch. Cutting height, min (approximate)- 1.25 inch