ONLYCARE Neck Ice Pack Wrap Gel - Upgraded Ice Packs for Neck Reusable, Hot and Cold Compress, Relief of Pain, Swelling, Sprains, Office Pressure
| Country | USA |
| Brand | PowMr |
| Manufacturer | PowMr |
| Model | POW-HVM1.5K-24V |
| Warranty | 12 months lifetime |
| Color | 220V AC Output |
| Size | 1500W 24VDC to 220VAC |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |