ULTRA GI CLEANSE (No Harsh Laxatives) w/ demulcent and carminative properties that soothe the mucosal lining. - 60 Vcaps
| Country | USA |
| Brand | TOPBULL |
| Manufacturer | TOPBULL |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 3000W |
| Model | 3000W |
| Warranty | 3 year |
| Color | 3000 Watt |
| Size | 3000W |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |