tarte BB blur tinted moisturizer Broad Spectrum SPF 30 – Medium Buildable Coverage with Natural Lightweight Matte Finish, Vegan & Cruelty-Free, full size, medium
| Country | USA |
| Brand | POWER PRO |
| Manufacturer | Power Pro |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | 31500500300A |
| Model | 31500500300A |
| Warranty | Contact Manufacturer |
| Color | Blue |
| Size | 50 lb 300 yards |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 712649218523 |
| EANs | 0712649218523 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |