Product ID: B01FI03QHA Condition: New
Sold Out
Product Description
  • 50/7.5 uf or 50/7.5 MFD Dual Run Capacitor. Replaces BOTH 370 V& 440 VAC capacitors
  • Can size measures 2-1/2" diameter x 4" tall. Operating temperature range -40 C. to +70 C/ -40F to 158F