Product ID: B06XFNL2BY Condition: New
Sold Out
Buy in USA
Product Description
  • 70/5 uf or 70/5 MFD Dual Run Round Capacitor. Replaces BOTH 370 & 440 VAC capacitors
  • Can size measures 2-1/2" diameter x 5" tall. Operating temperature range -40 C. to +70 C/ -40F to 158F