SALONPAS Large Pain Relief Patches - 6 Patches
| Country | USA |
| Brand | Fabmaker |
| Manufacturer | Fabmaker |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 01A0207-0401A |
| Model | 01A0207-0401A |
| Color | Red |
| Size | 12 Pocket - 15" x 13.6" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |