UCGOU Cute bubble mailers 8.5x12 Inch Purple Dot 25 Pack Poly Padded Envelopes #2 Medium Mailing Packaging Postal Self Seal Waterproof Boutique Shipping Bags for Clothes
| Country | USA |
| Brand | SZBRO |
| Manufacturer | SZBRO |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | SZ-DY-44W x23H x44D |
| Model | 17W x9H x17D |
| Color | white |
| Size | 17W x9H x17D |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |