3ml Pen Cartridges for Peptide Pen and V1 V2 Pens, 50 Pack 3cc Empty Glass Cartridge with 11mm Long Stopper, Sterilized & Individually Wrapped
| Country | USA |
| Brand | Prostar |
| Manufacturer | Clevo |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | PB51DF2-144-2A |
| Model | PB51DF2-144-2A |
| Size | 2070 S +16GB + 1TB NVMe |
| UPCs | 082652682155 |
| EANs | 0082652682155 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |